Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i nie chcesz zawierzać swojego wyposażenia firmie transportowej? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Prowadzimy wypożyczalnię samochodów dostawczych, z których pomocą sprawnie i samodzielnie przewieziesz swoje rzeczy. Nasze usługi przydadzą się osobom, które czeka przeprowadzka lub długa podróż za granicę. Dzięki dostępnym tu samochodom bez trudu przewieziesz meble do nowego mieszkania lub domku letniskowego, w którym spędzisz wakacje z rodziną.

Dostosujemy się do Twoich potrzeb

Co ważne, nasza wypożyczalnia oferuje zarówno wynajem krótko – jak i długoterminowy. Dzięki temu nie musisz przejmować się oddaniem pojazdu tuż po przeprowadzce czy przewiezieniu elementów wyposażenia na miejsce wypoczynku. Udostępniamy je nawet na miesiąc, dzięki czemu bez pośpiechu przetransportujesz wszystko, co potrzebne, a do tego zdążysz odpocząć. I choć w wynajem wiąże się z limitem kilometrów, w naszej wypożyczalni samochodów pozwalamy go znieść za stosowną opłatą. Przez to możesz wybrać się nawet do odległych krajów w atrakcyjnej cenie!

Stała kontrola jakości pojazdów

Jeśli Twój ładunek jest wyjątkowo ciężki, mamy dla Ciebie samochód dostawczy z windą, czyli specjalną platformą wykorzystywaną zarówno przy rozładunku, jak i załadunku rzeczy. Co ważne, windy te zostały poddane badaniom technicznym z udziałem konserwatora i inspektora UDT. Są one gwarancją tego, że w wyniku eksploatacji windy nie uległy usterkom. Jeśli je wykryjemy, natychmiast przystępujemy do naprawy, by mogły bez zarzutu spełniać swoją funkcję.

Wypożyczalnia samochodów dla każdego

Kolejną ogromną zaletą naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie jest to, że oferujemy nasze usługi klientom biznesowym. Jeśli prowadzisz swoją firmę i potrzebujesz przewieźć niezbędny ładunek w wybrane miejsce (może materiały na plac budowy?) jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dzięki nam na czas wykonasz zlecenia czy dostarczysz elementy niezbędne do tego, by stworzyć miejsce pracy.

Zainteresowany? Już dziś skontaktuj się z nami w sprawie wynajmu pojazdów dostawczych. Mamy na stanie takie modele jak m.in. Fiat Doblo Maxi, Citroen Jumper, Iveco Daily czy Mercedes Atego. Sięgnij po nie, a unikniesz opóźnień w pracy czy frustracji, gdy nie będziesz mógł się odpowiednio zrelaksować podczas wakacji!

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!