Wypożycz samochód

już od 150 zł

za dobę!

ODBIÓR POJAZDU

Place to pick up the Car*

Pick-up Date/Time*

ZWROT POJAZDU

Place to drop the Car*

Drop Date/Time*

O nas - wynajem samochodów dostawczych zachodniopomorskie

Meida to wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów, która oferuje swoje usługi w następujących miastach: Szczecin, Gorzów Wielkopolski i Koszalin. Umożliwiamy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i wynajem długoterminowy.

Nasza nowoczesna flota obejmuje nie tylko pojazdy do przewozu towarów, ale również i osobowe. Do Państwa dyspozycji możemy oddać auta ciężarowe i samochody do 3,5 tony (zarówno z windą, jak i bez niej), a także pojazdy typu furgon. Oferujemy także wynajem busów osobowych we wskazanych wyżej miejscowościach (Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Koszalin).

Systematycznie śledzimy zmiany zachodzące na rynku, i dlatego właśnie już wkrótce do naszej oferty dołączą również campervany! Jeśli chcieliby Państwo wypożyczyć lub zarezerwować pojazd (zarówno na określony dystans, jak i bez limitu kilometrów), to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Gwarantujemy, że robimy wszystko, abyś mógł bezpiecznie korzystać z naszych usług!

Nowoczesna flota

Dysponujemy nowoczesną flotę samochodów. Każdy nasz pojazd posiada ubezpieczenie OC, AC, NW. Z nami możesz czuć się bezpiecznie!

Przewozy ADR

Nasze pojazdy są przystosowane do przewozu zgodnego z konwencją o przewozie materiałów i ładunków niebezpiecznych.

Nawet 11 ton ładowności

Nasze samochody doskonale sprawdzą się kiedy potrzebujesz przewieźć towar o łącznej wadze do 11 ton w ilości do 21 europalet.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!